Lenka Papadakisová

průkopnice moudrého byznysu a koučka, majitelka Expertis

Moc ráda se potkávám se zajímavými lidmi. Se zvědavostí cestuji po různých zemích světa – je to také mé splněné dětské přání, být tak trochu dobrodruh a badatel. Nyní jsem nadšená kulturou a lidmi Bali. K životu potřebuji vidět do dálky. Ne náhodou bydlím a pracuji v posledních patrech domů. Zaručeně mě dobíjejí nové projekty, tedy když vzniká myšlenka, idea se začne zhmotňovat a pak se to stane. Jde vlastně o proces zrození a porození. Fakt je, že početí a porození syna je stále tím nejsilnějším zážitkem, co mě v životě potkalo.

V Transpedici jsem mostem, který posouvá ideu k její realizaci a hlavně k lidem, které může nadchnout a inspirovat.

Kateřina Jonášová

publicistka, vydavatelka, autorka

Byla jsem Libuší v boji za pomyslný ženský dům v Česku, ctitelkou manželů Masarykových a Milady Horákové. Byla jsem glosátorkou pro Reflex, Lidové noviny a MFDnes. Byla jsem členku poetické skupiny Fatální Fámy. Stála jsem v prezidentské lóži 3 samozvaných prezidentek v projektu Prezidentka.cz. S dcerou jsem porodila redakci jiné žurnalistiky, agenturu gitA. Jsem jednatelkou vydavatelství proti rodinnému chaosu Patagonie. Mou oblíbenou silou je tygřice. Mým oblíbeným stavem je cesta.

V Transpedici držím otěže zrodu a mám na starosti slova, která se okolo Transpedice objevují, chytám je do dlaní a dávám jim tvar. V současnosti vedu transpediční rešerše pro Berlín v Praze, Prahu v Berlíně.

Jan Bím

cestovatel a průvodce

Věřím, že lidský život může být krásný, inspirující a přitom zodpovědný. Věřím, že láska je nejsilnější silou vesmíru. Věřím, že každý člověk si může v kteroukoliv chvíli v životě vybrat svůj životní postoj a tím zásadně ovlivnit svoji budoucnost. Věřím, že jsme všichni součástí jednoho velkého celku, že jsme na úrovni podstaty všichni a vše Jedno. Věřím, že spolupráce je účinnější než soutěž. Věřím, že nejlepší motivací je vnitřní ztotožnění s tím, PROČ se má něco dělat.

V Transpedici jsem majákem osvětlujícím spojení duchovního a fyzického prožitku z cesty.

Více o Janovi na www.janbim.cz

Spřízněné duše

Ján Polák

konzultant a kouč

Je jedním z několika málo certifikovaných praktikujících Mistrů v Dynamice Bohatství v Evropě a ve světě. Úzce spolupracuje s tvůrcem Dynamiky bohatství Rogerem Jamesem Hamiltonem. Své nadšení, zvědavost, čas a znalosti v této oblasti směřuje na podporu lídrů a podnikatelů, jejich vizí a projektů tak, aby našli úspěch a naplnění v tom, co dělají. V rámci charitativní činnosti podporuje Nadáciu Dobrý Anjel na Slovensku. Miluje cestování a dobrodružství. Navštívil čtyři světadíly a v roce 2008 vystoupil se skupinou podnikatelů na Kilimandžáro, strávil čas s Masaji v Tanzánii. V posledních letech navštívil Indii, Hong Kong, Singapur, Bali v Indonésii.

V Transpedici drží zámek magické 4 a drží pozornost na ctění nových modelů vzniku projektu.